Walne zebranie SAIS
12 lutego, 2020
Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze 2023
7 marca, 2023

Jeśli od ukończenia Twoich studiów na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej minęło 50 lat lub więcej – możesz odebrać specjalny Złoty Dyplom PW.

Aby uzyskać Złoty Dyplom należy osobiście, pocztą tradycyjną lub elektroniczną złożyć wniosek o jego wydanie, klauzulę RODO oraz kopię dyplomu ukończenia studiów. Jeżeli z jakiś powodów nie posiadasz takiej kopii, na wniosku o wydanie Złotego Dyplomu podaj jak najwięcej informacji umożliwiających odnalezienie Cię w archiwum Uczelni (imię, nazwisko, PESEL, nazwę Wydziału, rok ukończenia).

Wyżej wymienione dokumenty należy dostarczyć do pokoju nr 106 w Gmachu Głównym PW (Biuro Rektora, Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa) do Pani Joanny Nowak (e-mail: joanna.nowak@pw.edu.pl  tel: +48 22 234 71 87).

Wzór wymaganych dokumentów stanowi załącznik nr 1 do Zarządzenia Rektora PW nr 43 z 2020 roku. Wymagane dokumenty można również znaleźć pod poniższym linkiem:

Zarządzenie Rektora 43/2020 formularze

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości otrzymania Złotego Dyplomu!

Z wieloma „Złotymi” Absolwentami nie mamy niestety żadnego kontaktu, dlatego mamy wielką  prośbę do absolwentów IS PW o poinformowanie o tym wydarzeniu znajomych z czasów studiów. Przekażcie tę informację również swoim Rodzicom lub Dziadkom, jeśli minimum 50 lat temu ukończyli nasz Wydział!