Spotkanie założycielskie Nowego Stowarzyszenia – już w tą sobotę!!!

Spotkanie założycielskie Nowego Stowarzyszenia
24 września, 2023
Uroczyste wręczenie dyplomów 14.10.2023 r.
22 października, 2023

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Absolwenci Wydziału:  Inżynierii Sanitarnej, Budownictwa Wodnego, Inżynierii Sanitarnej i Wodnej, Inżynierii Środowiska i Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki  i Inżynierii Środowiska!

W imieniu komitetu założycielskiego Stowarzyszenia Absolwentów Instalacji Sanitarnych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska zapraszam do włączenia się w zespół Absolwentów wchodząc do jednej z sekcji Stowarzyszenia:

Sekcja Inżynierii Środowiska

Sekcja Ochrony Środowiska

Sekcja Budownictwa Wodnego i Gospodarki Wodnej

Sekcja Ciepłownictwa i Gazownictwa

Ideą jest utworzenie sekcji jako grona przyjaciół, znajomych z okresu studiów - nie tylko aktywnych pracowników Wydziału ale także Osób spośród Ich Rodzin Przyjaciół i Znajomych.

Zbudujmy Grono Absolwentów na bazie przyjaźni,

które przetrwały próbę czasu od momentu ukończenia studiów po dzisiejszy dzień!

Gorąco zapraszam na uroczystość przystąpienia do Zacnego Grona Absolwentów w dniu 14 października 2023 r o godzinie 16:00 w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie: Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, pl. Politechniki 1, Warszawa.

Jeśli nie możesz uczestniczyć osobiście w wydarzeniu, możesz obserwować wydarzenie online pod poniższym linkiem:

Prezes Stowarzyszenia

Absolwentów Instalacji Sanitarnych