Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze 2023
7 marca, 2023
Otwarcie wystawy “ZIELONE OBLICZE ELEKTROWNI KOZIENICE”
22 marca, 2023

Wystawa "ZIELONE OBLICZE ELEKTROWNI KOZIENICE"

Z przyjemnością informujemy że w dniach 17 marca - 7 kwietnia 2023 roku w sali nr 311 Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej,  ul.  Nowowiejska 20, 00-653 Warszawa, będzie miała miejsce wystawa obrazująca działania pro-ekologiczne elektrowni  ENEA w Kozienicach, której jesteśmy współorganizatorem!

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się o godzinie 12:00 w dniu 17 marca 2023 r.

Wystawa odbędzie się w świeżo odnowionej Sali nr 311, którą udało się wyremontować dzięki udziałowi ENEA, WIBHiIŚ oraz SAIS. Więcej informacji jest dostępnych pod poniższym linkiem do strony Wydziałowej:

Serdecznie zapraszamy zarówno do uczestnictwa w otwarciu jak i zapoznaniu się z wystawą w czasie jej dostępności!

Zarząd Stowarzyszenia