Absolwentówka 2024
10 października, 2024

Zgodnie z uchwałami podjętymi na poprzednich Walnych Zgromadzeniach SAIS w temacie połączenia trzech funkcjonujących w ramach Naszego Wydziału Stowarzyszeń/Klubów  Absolwentów, w dniu 14.10.2023 roku nastapiło powołanie nowego Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Sanitarnej, Wodnej i Środowiska Politechniki Warszawskiej stanowiącego następstwo Stowarzyszenia Absolwentów Inżynierii Sanitarnej PW, Stowarzyszenia Absolwentów Budownictwa Wodnego i Gospodarki Wodnej PW oraz Klubu Absolwentów Instytutu Systemów Inżynierii Środowiska PW.

Podczas Walnego Zgromadzenia w dniu 09.12.2023 roku podjęto uchwałę o zamknięciu działalności SAiS i powołano Komisję Likwidacyjną która skutecznie wypełniła powierzone jej zadanie.

W związku z powyższym zwołujemy Walne Zgromadzenie w celu podjęcia decyzji o zakończeniu działalności SAIS.

Walne Zgromadzenie  odbędzie się dnia 09.11.2024 roku

w sali 26 Gmachu Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, przy ul. Nowowiejskiej nr 20, w Warszawie.

w następujących terminach:

termin I           -           godz. 15:00

termin II          -           godz. 15:15

z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia.
  2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia i protokolanta.
  3. Wybory Członków Komisji Mandatowej i Skrutacyjnej.
  4. Sprawozdanie Likwidatora SAIS.
  5. Sprawozdanie finansowe na dzień zamknięcia SAIS.
  6. Dyskusja nad sprawozdaniami.
  7. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania Likwidatora SAIS.
  8. Głosowanie nad przyjęciem sprawozdania finansowego na dzień zamknięcia SAIS.
  9. Sprawy różne.
  10. Zamknięcie Walnego Zgromadzenia.

Ze względu na to, że to ostatnie Walne Zgromadzenie SAIS prosimy o przybycie i udział w Walnym Zgromadzeniu.

Z koleżeńskim pozdrowieniem Zarząd Stowarzyszenia.